O nas

6

  Sal     

100

      Dzieci  

20

    Nauczycieli    

7

    lat działalności 
DSC00062

Nasz cel

Przedszkole MegaMocni na Gdańskiej Zaspie jest pierwszą placówką otwartą i prowadzoną przez Stowarzyszenie Twórczego Rozwoju DYNAMO, które powstało w czerwcu 2012 roku.

Przedszkole powstało po to, by umożliwić dzieciom wszechstronny rozwój, a w szczególności naszym celem jest wzbudzanie zainteresowania sztuką, kształtowanie umiejętności jej odbioru oraz stworzenie warunków do rozwijania dziecięcych uzdolnień artystycznych.

Jak działamy?

Przywiązujemy ogromną wagę do pracy z dziećmi w zakresie profilaktyki logopedycznej oraz terapii z dziećmi z wadami wymowy. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze oraz innowacyjnemu programowi pracy nasza placówka odnosi sukcesy, czego dowodem są ogromne postępy naszych podopiecznych.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze przedszkole było miejscem, w którym dzieci będą odkrywały swoje pasje i talenty. Ufamy, że dzięki stworzonym przez nas warunkom, nasi wychowankowie będą w przyszłości wykazywać się kreatywnością, mądrością życiową, otwartością na siebie i innych oraz wrażliwością na piękno otaczającego świata.

To co dziecko może  zrobić dziś  z pomocą, jutro będzie w stanie zrobić samodzielnie.

Lew Wygotski
separator

Poznaj MegaMocnych

Zapraszamy!

Zapraszamy do pierwszej Telewizji Przedszkolnej MegaMocni TV!

to top button