sample essay on the brooklyn renovation service evaluation group work essay contemporary leadership models essays usc pharmacy supplemental essay

DSC_5428

Agnieszka Pniewska

Dyrektor Żłobka i Przedszkola MegaMocni Zaspa

Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na specjalizacjach: Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna oraz Pedagogika Szkolna z Przedsiębiorczością. Już od czasów studiów pracowała z dziećmi i młodzieżą jako wychowawca i instruktor teatralny. Na początku swojej zawodowej drugi była związana z ośrodkiem edukacji alternatywnej Kacze Bagno Miejsce Inicjatyw Pozytywnych, potem postanowiła przenieść się do Gdańska. Tutaj pełniła funkcję dyrektora Gdańskiej Szkoły Artystycznej.

Od 15 lat jest związana z Gdańskim Teatrem Znak, jej pasją jest właśnie teatr uliczny, taniec z ogniem, szczudlarstwo oraz aktywny tryb życia. Jest twórcą wielu autorskich programów edukacyjno-artystycznych dla dzieci i młodzieży. Reżyserowała spektakle teatralne oraz filmy krótkometrażowe z udziałem dzieci. Prowadziła warsztaty teatralne, szczudlarskie, filmowe, kuglarskie. Pani Agnieszka jest osobą, która nie lubi się nudzić i zawsze znajdzie czas, by urozmaicić pracę sobie oraz innym.

to top button
Translate »